Olimpiešu stāsti

Ātrslidotājs un šorttrekists Haralds Silovs

Uzzini, kā Haralds sāka trenēties abos sporta veidos, ar ko tie ir īpaši un kā -atšķiras!

Basketboliste Gunta Baško

Par to, kādas ir atšķirības starp klasisko un 3x3 basketbolu, par to, kas ir veiksmīgas komandas pamatā, un par savu ceļu izvēlētajā sporta veidā stāsta basketboliste Gunta Baško!

Smaiļotājs Roberts Akmens

Uzzini vairāk par Roberta Akmeņa pārstāvēto sporta veidu - smaiļošanu, laivu, tās svaru un garumu, kā arī Roberta pieredzi Tokijas Olimpiskajās spēlēs!

Vieglatlēte Gunta Vaičule

Uzzini, kā Gunta Vaičule par savu sporta disciplīnu izvēlējās skriešanu, kas viņai tajā patīk visvairāk un to, kādām īpašībām, viņasprāt, jāpiemīt ikvienam sportistam!

Svarcēlājs Artūrs Plēsnieks

Uzzini, cik lielu svaru sportists spēja pacelt 9 gadu vecumā, kad sāka nodarboties ar svarcelšanu, cik smagi treniņi nepieciešami, lai nonāktu līdz Olimpiskajām spēlēm, un kas ir jāēd, lai būtu tik daudz spēka!

Džudists Vsevolods Zeļonijs

Uzzini, kas Olimpiskās bronzas medaļu izcīnījušajam džudistam savā sporta veidā patīk vislabāk, kādi ir viņa mīļākie paņēmieni un kas ir bijis viņa sīvākais pretinieks cīņā par medaļu!

Bobslejists Zintis Ekmanis

Uzzini, kā leģendārais sportists sāka savu karjeru bobslejā, kādi bijuši lielākie izaicinājumi un labākie mirkļi tās laikā, kā arī apskati 1984. gadā Sarajevā iegūto bronzas medaļu!

Kamaniņu braucēji Mārtiņš Bots un Roberts Plūme

Uzzini, kā sākās puišu ceļš kamaniņu sportā, kāpēc viņus sauc par Robotiem un kā draudzība kopš bērnudārza laikiem turpinās arī trasē