Reģistrēties

2022. gadā, svinot Latvijas Olimpiskās komitejas 100 gadus, aizsākam jaunu kustību –Olimpisko draugu klubu. Tajā apvienosies Latvijas sportistu kvēlākie fani un atbalstītāji. Reģistrējies, kļūsti par mūsu draugu un piedalies dažādās aktivitātēs!

Kļūt par kluba biedru var kļūt ikviens gan individuāli, gan kopā ar savu klasi, un to vari izdarīt Olimpiskā draugu kluba mājaslapā, sadaļā “reģistrācija”. Ir trīs veida Olimpiskie draugi – bronzas, sudraba un zelta, un katru no šiem līmeņiem var sasniegt, krājot punktus.

Šogad vari pārbaudīt savas olimpiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem par Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas olimpiešu vēsturi un panākumiem un laimēt dažādas balvas, kā arī papildināt savu punktu krātuvi ar 10, 20, 30 punktiem, atkarībā no jautājumu sarežģītības līmeņa, par katru jautājumu. Jo lielāks punktu skaits, jo uz lielāku balvu pretendē!

Individuāli:

10-140 punkti – 3 gab. - Beijing2022 atslēgu piekariņi (viens katram laimīgajam)

150-420 punkti – 3 gab. - Beijing2022 oficiālais talismans Bing Dwen Dwen Dwen (mazs) (viens katram laimīgajam)

430-840 punkti - 3 gab. - Beijing2022 oficiālais talismans Bing Dwen Dwen Dwen (liels) (viens katram laimīgajam)

Skola:

150-840 punkti – 3 gab. - Grāmata "Olimpiskās medaļas Latvijai" (viena katrai skolai)

Neaizmirsti izmēģināt arī šī gada sportiskos izaicinājumus – Izskrien simtiņu jeb 100 kilometrus visa mēneša garumā: skatīt šeit.

Otra sportiskā aktivitāte ir Izskrien olimpiskos apļus, kur tevi aicinām kartē izskriet vai izstaigāt olimpisko apļu kontūru: skatīt šeit.

Lai piedalītos izaicinājumos un fiksētu rezultātu, nepieciešams viedtālrunis un aplikācija Distant Race, kurā piefiksēt noskrieto attālumu.

Iesildīties dažādajām aktivitātēm vari kopā ar 2022. gada olimpisko vingrojumu, kuru visi pildīsim Olimpiskajā dienā – 22. aprīlī plkst. 10:00: skatīt šeit

Izkrāso 100 gadus #sportiņā kādā no īpaši sagatavotajām darba lapām, lai pirms sportiskām aktivitātēm izpaustos arī radoši! Lejupielādē te krāsojamo lapu, izdrukā to, un pats vai kopā ar bērnu izmanto viskošākās krāsas un svini Latvijas Olimpiskās komitejas 100 gadus!

Seko mūsu sociālo tīklu profiliem, lai nepalaistu garām interesantos olimpiešu pieredzes stāstus, Olimpiskā detektīva sērijas, konkursus, aktivitātes un kopīgu sportisku piedzīvojumu šī gada Olimpiskajā mēnesī!