Reģistrēties

Arī šogad, esot soli pa solim #sportiņā, turpinām Olimpisko draugu kluba kustību, kurā jau otro gadu apvienojas Latvijas sportistu kvēlākie fani un atbalstītāji. Reģistrējies, kļūsti par mūsu draugu un piedalies dažādās aktivitātēs!

Par kluba biedru var kļūt ikviens gan individuāli, gan kopā ar savu klasi, un to var izdarīt Olimpiskā draugu kluba mājaslapā, sadaļā “Reģistrēties”. Ir trīs veida Olimpiskie draugi – bronzas, sudraba un zelta, un katru no šiem līmeņiem var sasniegt, krājot punktus.

Šogad vari pārbaudīt savas Olimpiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem par šī gada Olimpiešu stāstu varoņiem – četriem sportistiem: vieglatlēti Guntu Vaičuli, smaiļotāju Robertu Akmeni, basketbolisti Guntu Baško un ātrslidotāju Haraldu Silovu. Pildot iknedēļas testus, krāj punktus un piedalies cīņā par galveno balvu – kādu no trīs īpašajām #KomandaLatvija kolekcijas mugursomām no “4F”.

Neaizmirsti izmēģināt arī šī gada sportiskos izaicinājumus – soļošanas izaicinājumu “Soli pa solim #sportiņā”: skatīt šeit.

Lai piedalītos izaicinājumā un fiksētu rezultātu, nepieciešams viedtālrunis un lietotne “DistantRace”, kurā piefiksēt noskrieto attālumu.

Otra sportiskā aktivitāte ir foto orientēšanās, kur tevi aicinām izstaigāt trīs īpaši veidotus foto orientēšanās maršrutus trīs Latvijas lielākajās pilsētās – Rīgā, Liepājā un Daugavpilī: skatīt šeit.

Iesildīties dažādajām aktivitātēm vari kopā ar 2023. gada Olimpiskās dienas vingrojumu, kuru visi kopā pildīsim Olimpiskajā dienā – 21. aprīlī – plkst. 11.30: skatīt šeit

Seko mūsu sociālo tīklu profiliem, lai nepalaistu garām interesantos Olimpiešu stāstus, konkursus, aktivitātes un kopīgu sportisku piedzīvojumu šī gada Olimpiskajā mēnesī!