Reģistrēties

Izaugt #sportiņā un būt tajā arī pieaugušā vecumā ir būtiski kā fiziskajai, tā arī mentālajai veselībai, tāpēc turpinām Olimpisko draugu kluba kustību, kurā jau trešo gadu apvienojas Latvijas sporta kvēlākie fani un atbalstītāji. Reģistrējies, kļūsti par mūsu draugu un piedalies dažādās aktivitātēs!

Par kluba biedru var kļūt ikviens, un to var izdarīt Olimpiskā draugu kluba mājaslapas sadaļā “Reģistrēties”. Ir trīs veida Olimpiskie draugi – bronzas, sudraba un zelta, un katru no šiem līmeņiem var sasniegt, krājot punktus.

Šogad vari pārbaudīt savas Olimpiskās zināšanas, atbildot uz jautājumiem par olimpiešiem un olimpiskajām spēlēm, kā arī par latviešu sportistiem un treneriem Raimondu Feldmani un Lauri Dārziņu un par topošo sportistu skolotājām Aivu Aišpuri un Antru Švernu. Pildi testus, krāj punktus un noskaidro, cik daudz zini par sportu.

Neaizmirsti izmēģināt arī šī gada sportisko izaicinājumu “Izaugt #sportiņā”: skatīt šeit.

Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams viedtālrunis un lietotne “Garmin”, “Polar”, “Suunto”, “Under Armour Connected Fitness”, “Fitbit” vai “Decathlon Coach and Withings”, kurā piefiksēt rezultātus.

Iesildīties dažādajām aktivitātēm vari kopā ar 2024. gada Olimpiskās dienas vingrojumu, kuru visi kopā pildīsim Olimpiskajā dienā, 26. aprīlī,  plkst. 11.30: skatīt šeit.

Seko mūsu sociālo tīklu profiliem, lai nepalaistu garām interesantos treneru un skolotāju stāstus, konkursus, aktivitātes un kopīgu sportisku piedzīvojumu šī gada Olimpiskajā mēnesī!